👁️ 2664

V piatok 25.11.2022 zložil nový primátor a 21 poslancov svoj sľub.

Sľúbili sme presne toto: „Sľubujem na svoju česť a svedomie, že budem riadne plniť svoje povinnosti, ochraňovať záujmy obce, dodržiavať Ústavu Slovenskej republiky, ústavné zákony, zákony a ostatné všeobecne záväzné právne predpisy, a pri výkone svojej funkcie poslanca obecného zastupiteľstva ich budem uplatňovať podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia.“

Čas od času možno bude vhodné tento sľub niektorým pripomenúť . 😉

PÁČILI SA TI TIETO INFORMÁCIE?

Zaregistruj sa a dostávaj ďalšie transparentné info e-mailom.

Nespamujeme! Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov.

PÁČILI SA TI TIETO INFORMÁCIE?

Zaregistruj sa a dostávaj ďalšie transparentné info e-mailom.

Nespamujeme! Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov.

One thought on “Poslanci mestského zastupiteľstva v Senci zložili sľub.”

  1. Som veľmi zvedavý, či budú poslanci svoj sľub aj dodržiavať…
    Ale držím päste, nech sa vám podarí presadiť dobré veci pre Senec. Najvyšší čas, sme 8 rokov pozadu. 😒

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Explore More

Prečo bol primátor Senca šokovaný pri jednoduchej otázke poslanca?

„Ja som len šokovaný, že toto vôbec idete riešiť, teraz a tu…“ – bola reakcia primátora Senca na marcovom mestskom zastupiteľstve na moju otázku, že prečo mesto zverejnilo nahrávku z […]

Čo vieme o pripravovanej cykloceste Pošta – Hečkova?

Chcete vedieť ako bude vyzerať nový cyklochodník, ktorý má spojiť úsek od pošty s ulicou Hečkova pri ZŠ Mlynská? Chcete vediet čo sa zmení na súčasnej trase a kadiaľ povedie […]

Senecké leto a vratné poháre. Všimli ste si zmenu?

Ďalší ročník podujatia Senecké leto na Slnečných jazerách máme za sebou. Ako sa vám páčilo, čo sa podarilo a čo nie? Čo by ste zmenili? V čom vidíte pozitívny progres? […]