Čo vieme o pripravovanej cykloceste Pošta – Hečkova?

Zdieľajte s priateľmi

Chcete vedieť ako bude vyzerať nový cyklochodník, ktorý má spojiť úsek od pošty s ulicou Hečkova pri ZŠ Mlynská? Chcete vediet čo sa zmení na súčasnej trase a kadiaľ povedie tá nová? Chcete vedieť skrátka viac ako píše mesto na svojom Facebookovom profile?

Na webe mesta Senec by ste však do termínu uverejnenia týchto riadkov, márne hľadali podrobnejšie a ucelené informácie, ktoré by vás uspokojili.

Aj preto vznikol tento článok. Prehľadne a s video výkladom vám ukážeme všetko, čo potrebujete vedieť a vidieť.

Toto je zakreslenie celého diela od začiatku parkoviska pri pošte, až po napojenie na cyklochodník na Hečkovej ulici. Vo videu si ukážeme pripravované detaily a miesta, kadiaľ cyklocesta povedie.

Sami asi uznáte, že projektová dokumentácia v takejto forme nie je práve najčitateľnejšia, preto kliknite na video nižšie a reálne vás prevedieme po pripravovanom cyklochodníku. Ukážeme si zmeny voči pôvodnej trase, miesta kde sa trasa križuje s komunikáciou, či chodníkom pre chodcov, ukážeme si pozitíva ale aj možné riziká novej trasy.

Ak sa vám naše video páči, zdieľajte ho s priateľmi a lajknite aj náš Facebookový profil Peter Kmeť – poslanec MsZ Senec a TRANSPARENTNÝSENEC.sk. Ďakujeme.


Zdieľajte s priateľmi

Jedna odpoveď na “Čo vieme o pripravovanej cykloceste Pošta – Hečkova?”

  1. Takže na parkovisku budú búračky keďže ak parkujete sústredíte sa na to a nie na cyklistov čo si myslia o sebe že sú nesmrteľný a preletia tade, a ďalšia vec ktorú ste si ani absolútne nevšimli že cyklisti chodia po ceste alebo po normálnych chodníkoch aj napriek tomu že majú na určitých úsekoch cyklotrasu ktorú nevyužívajú, taktiež ďalšia vec žiaden cyklista nezosada z bycikla keď ide po normálnom prechode, v praxi autá budú stáť na prechode pre cyklistov pri kruhovom objazde, takže celá cyklotrasa v strede mesta je úplne zbytočná, skôr keby ste spravili cyklotrasy k okolitým dedinam malo by to väčší význam. Takže skôr si treba položiť otázku koľko ťa cyklotrasa stojí, akej firme ste to dali robiť že či náhodou to nieje firma nejakého brata, uja, otca a koľko ste na tom vy zarobili. Celé to prevedenie tej cyklotrasy nedava logiku tak isto ako pri železnici kde cyklo trasa mala ísť cez jazera nie pri hlavnej ceste a veľmi dúfam že pri Lidli v blízkosti hlavnej cesty bude chodnik že keď sa deti budú blaznit po ceste zo školy že ich zrazi auta vasou vinou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *